Dowozy

 

HARMONOGRAM DOWOZÓW/ODWOZÓW –  ROK SZKOLNY 2018/2019
OBOWIAZUJĄZY od dnia 08.10.2018r.

   

  MIEJSCOWOŚĆ                  PRZYSTANEK                   GODZINA

1. NOWY DWÓR przy domu Państwa Grobelnych        -godz. 715

2. NOWY DWÓR przy sali wiejskiej                               -godz. 718
3. NOWY DWÓR przy domu Państwa Kosowskich        -godz. 723  21 uczniów + 5 dzieci z przedszkola

 

  

2 dzieci z Lubinia do przedszkola w Bielewie                    -godz. 730

                                                                                                                                             

1. BIELEWO        PRZY SALI WIEJSKIEJ                   -godz. 735                   

2. BIELEWKO                                                                 -godz. 737                                                       

3. BIELEWO        FIGURA                                             -godz. 739                   

4. BIELEWO        PRZY KOŚCIELE                              -godz. 741                                 

5. LUBIŃ ZAKRĘT                                                     -godz. 743 


                                                                                                                           

poniedziałek

I        godz. 11.50  klasy  1, 2, 3  Irmina Adamaczak

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

II      godz. 12.40  Przedszkole: Nowy Dwór (2 dzieci), z Bielewa do Lubinia (2 dzieci)

                                klasy  4, 5 + odwóz po SKS-ie klasy 2 i 3 Izabela Kaźmierczak

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

III     godz. 14.30  klasy  6, 7, 8  Marta Bzymek

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

IV     godz. 16.15  Odwóz po:  Kółku teatralnym, SKS-ie,
                                                    Zajęciach dyd.-wyr. Joanna Machowiak

wtorek

I        godz. 11.50  klasy  1, 2  Grażyna Konieczna

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

II      godz. 12.40  Przedszkole: Nowy Dwór (2 dzieci), z Bielewa do Lubinia (2 dzieci)

                                klasy  3, 4, 5, 6 Grażyna Konieczna

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

III     godz. 14.30  klasy 4, 7 Anna Marszewska

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

IV      godz. 15.25  klasy 8 + Zaj dyd.-wyr.
                     + Przedszkole Nowy Dwór (3 dzieci) Joanna Machowiak

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

środa

I         godz. 11.50  klasy  1, 2, 3   Romuald Łowicki

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

II      godz. 12.40  Przedszkole: Nowy Dwór (2 dzieci), z Bielewa do Lubinia (2 dzieci)

                                klasy  1, 2, 3, 4   Małgorzata Skrzypczak

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

II       godz. 13.35  klasy 5, 6, 7, 8  Barbara Palcat-Sroka

 

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

III      godz.  15.30   SEMPLICZE  Anna Marszewska

 

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

czwartek

I        godz. 12.40  Przedszkole: Nowy Dwór (2 dzieci), z Bielewa do Lubinia (2 dzieci)

                                klasy  1, 2, 3, 6  Izabela Kaźmierczak

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

II       godz. 13.35  klasy  4, 5 Grażyna Konieczna

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

III      godz. 15.25  klasy  7, 8  + Przedszkole Nowy Dwór (3 dzieci) Marzena Skorzec

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

piątek

I        godz. 12.40  Przedszkole: Nowy Dwór (2 dzieci), z Bielewa do Lubinia (2 dzieci)

                                klasy  1, 2, 3  Izabela Kaźmierczak

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

II       godz. 13.35  klasy  4 + Zaj. Dyd.-wyr. Grażyna Konieczna

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

III godz. 14.30  klasy  5, 6, 7, 8 Małgorzata Jędrzejczak-Ryba

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń