Dowozy

 

 

HARMONOGRAM DOWOZÓW/ODWOZÓW –  ROK SZKOLNY 2020/2021
OBOWIAZUJĄZY od dnia 18.01.2021r.

 

MIEJSCOWOŚĆ                    PRZYSTANEK                   GODZINA

 

1. NOWY DWÓR przy domu Państwa Grobelnych       -godz. 710

2. NOWY DWÓR przy sali wiejskiej                            -godz. 713
3. NOWY DWÓR przy domu Państwa Kosowskich      -godz. 715 

1. BIELEWKO                                                                 godz. 750                                                       

2. BIELEWO FIGURA                                                   -godz. 752

3. BIELEWO PRZY SALI WIEJSKIEJ

(przystanek przy kościele)                                         -godz. 754                   

                                     

4. LUBIŃ ZAKRĘT                                                       -godz. 757 

 

 

 

poniedziałek

 

I        godz. 11.50  klasa 2,3 Bielewo (13) Nowy Dwór(5) (18 dzieci)

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

II       godz. 12.40 klasa 1,4,5,6 Bielewo (15) Nowy Dwór (6)  (21dzieci)

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

III      godz. 14.30  klasa 7 Bielewo (7) Nowy Dwór(4) (11 dzieci)

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

IV      godz. 15.25  klasa 8 Bielewo (6), Nowy Dwór (2),świetlica (?)

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

 

 

wtorek

I        godz. 11.50  klasa 1, 3 Bielewo (8) Nowy Dwór(5)

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

II      godz. 12:40  klasa 2, 4 Bielewo(12), Nowy Dwór (3)

 Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

III      godz. 13:35  klasa 5, 6 Bielewo (6) Nowy Dwór (3)

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

IV        godz. 15.25  klasa 7, 8 Bielewo (13) Nowy Dwór (6) świetlica (?)

 

środa

I       godz. 12.40   klasa 1, 2,  ( po zajęciach artystycznych) Bielewo (7) Nowy Dwór (2)

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

II      godz. 13.35  klasa 3, 4, 5,6,7,8 Bielewo (34) Nowy Dwór ( 15)           


Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

III      godz.  15.25  świetlica (?)

 

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

 

czwartek

I        godz. 11:50   klas 1, 3 Bielewo (10) Nowy Dwór (5)

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

II       godz. 12:40    klasa 2, 5 Bielewo (7) Nowy Dwór ((1)

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

III      godz. 14:25   klasa 6 ( po świetlicy) 7, 8, Bielewo (17) Nowy Dwór (9)                  

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

IV godz.15:20 świetlica (?)

 

 

 

 

piątek

I        godz. 11:50  klasa 2, Bielewo (5) Nowy Dwór (1)

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

II       godz. 12:40 1, 3,4,6 Bielewo(21) Nowy Dwór (10)

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

III    godz. 14:30   klasa 5, 7 ,8 Bielewo (15) Nowy Dwór (6)

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń

IV      godz. 15:25   świetlica (?)

Lubiń, Bielewo, Bieżyń, Zbęchy Pole, Nowy Dwór, Lubiń