27 lutego 2020

Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje Wielkopostne

Plan rekolekcji w Szkole w Lubiniu – 02 - 03 marca 2020r.

Prowadzący-benedyktyni: ojciec Daniel Wańczyk i brat Paweł Mruk

Dzień

Poniedziałek

Wtorek

 

1-3

4 - 8

 

 

Godziny

1 - 3

4 - 8

8:00-9:25

Szkoła

  1. Filmy
  2. Nauka rekolekcyjna

 

Kl. I- 13 – p. K. Starowicz

Kl. 2- 14 –p. H. Łaniecka-Peda

Kl. 3- 15- p. A. Matuszak

 

 

K-ł św. Leonarda

  1. Nabożeństwo Eucharystyczne
  2. Nauka rekolekcyjna

 

8:10-8:45

8.00 -8.50Praca plastyczna

 

 MONSTRANCJA

 

Kl. I- 13 – p. K. Starowicz

Kl. 2- 14 –p. H. Łaniecka-Peda

Kl. 3- 15- p. A. Matuszak

 

K-ł św. Matki Bożej

Nabożeństwo Eucharystyczne Nabożeństwo prowadzi brat Paweł

Ojciec Daniel – spowiednik

  1. Rachunek sumienia
  2. Spowiedź

 

Kl. 4 p. K. Bilska

Kl. 5 p. M. Skrzypczak

Kl. 6 p. M. Jedrzejczak-Ryba

Kl. 7 p. J. Machowiak

Kl. 8 p. I. Kaźmierczak

Uwagi

  1. Zajęcia od 8:00-9:25

Od 8: 00 do przyjścia rekolekcjonisty  z kościoła opiekunowie szkolni odtwarzają filmy i prowadzą zajęcia w klasach i analogicznie od godz. 9:05[1]

  1. Szczegółowy plan i podział na grupy w załączniku poniżej

Nabożeństwo - 8:10-9:15

 

 

8:55- przejście do kościoła

 Św. Leonarda

z wychowawcami            

 

9.00 MSZA ŚW. – cała szkoła

8:55- przejście do kościoła św. Leonarda z opiekunami j.w.

 

 

9.00  Msza Św.

Kl. 4 p. K. Bilska

Kl. 5 p. M. Skrzypczak

Kl. 6 p. M. Jedrzejczak-Ryba

Kl. 7 p. J. Machowiak

Kl. 8 p. I. Kaźmierczak

 

9:25-9:40

Śniadanie (szkoła)

 

 

9:50-10:50

K-ł św. Leonarda

Nabożeństwo i nauka rekolekcyjna

Szkoła

  1. Filmy
  2. Nauka rekolekcyjna

 

9:00-10:00

K-ł św. Leonarda

Msza święta

Uwagi

Kl. I- 13 – p. K. Starowicz

Kl. 2- 14 –p. H. Łaniecka-Peda

Kl. 3- 15- p. A. Matuszak

Kl. 4 p. K. Bilska

Kl. 5 p. M. Skrzypczak

Kl. 6 p. M. Bzymek

Kl. 7 p. J. Machowiak

Kl. 8 p. I. Kaźmierczak

 

 

  1. Ministranci
  2. Śpiewy międzylekcyjne
  3. Czytanie

(p.1 do 3 – obsługują Dzieci)

                 

 

Świetlica

Poniedziałek:

11:00 – 12:00 MB

12:00 – 15:30 MR

Wtorek

11:00 – 14:00 MB

14:00 – 15:20 IK

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu/próbny egzamin klasa VIII

Poniedziałek: 11:00 – 14:00 JM

Wtorek: 11:00 – 14:00 IK

Pliki do pobrania: