04 lipca 2019

Uroczystość ukończenia szkoły podstawowej uczniów klasy 8

Uroczystość ukończenia szkoły podstawowej uczniów klasy 8

Dnia 18 czerwca 2019r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji ukończenia szkoły podstawowej przez uczniów klasy 8, w której wzięli udział zaproszeni goście, pan Dyrektor, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele Św. Leonarda, po czym udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie uczniowie klasy 8 otrzymali wyróżnienia, dyplomy oraz nagrody za wyniki w nauce i sporcie, za uczestnictwo w różnych kołach zainteresowań i innych formach aktywności w szkole. Wszyscy uczniowie otrzymali też książki oraz teczki absolwenta szkoły podstawowej, natomiast rodzice, którzy w sposób szczególny włączyli się w bezinteresowną pomoc i pracę na rzecz szkoły otrzymali kwiaty i podziękowania.

 

Uroczystość zakończyła się programem artystycznym pod hasłem „Do mety przybywamy po to, by wyruszyć dalej... W drogę”  przygotowanym przez uczniów  klasy 8 pod kierunkiem wychowawcy,  którym to pożegnali się ze swoją szkołą. Niejednemu łza zakręciła się w oku...

Uroczystości towarzyszyła kawa, herbata, chłodne napoje i pyszne placki upieczone przez wszystkich rodziców uczniów 8 klasy.

 

                                                                                                   Izabela Kaźmierczak